تردمیل پروفرم Performance 400i

 تردمیل پروفرم Performance 400i ؛ نمایشگر LED گردی دارد. در زیر پایه های این تردمیل چرخ برای جابه جایی نیز تعبیه شده است که می توانید با کمک آن دستگاه را جا به جا کنید. این تردمیل دارای ضربه گیر Cushioning و Proshok است.

محلی برای قرار دادن تبلت بر روی این تردمیل تعبیه شده است. این دستگاه قابلیت اتصال به بلوتوث و ورودی mp3 را دارد. این تردمیل قابلیت دسترسی به Google map را دارد.
 
این دستگاه دارای موتور 2.5 اسب بخار DC می باشد و حداکثر وزنی که این تردمیل می تواند تحمل کند تا 137 کیلوگرم است. این تردمیل آمریکایی ابعاد 152*91*187 سانتی متر دارد و 18 برنامه از پیش تعیین شده دارد که می توانید در کوتاه ترین زمان تمرینات خود را شروع کنید. حداکثر شیب این تردمیل تا 10 درجه است و می توانید با استفاده از شیب تردمیل کالری بیشتری بسوزانید و فضای کوه نوردی را در خانه شبیه سازی کنید. نهایت سرعت این دستگاه 17 کیلومتر در ساعت است و ابعاد تسمه این تردمیل 51*140 سانتی متر است.

تردمیل پروفرم 650

 تردمیل پروفرم 650 دارای 16 برنامه تمرینی پیش فرض است. مجهز به مانیتور LCD 6 اینچی است. این دستگاه قابل اتصال به AUX است. کلید تنظیم شیب و سرعت برای راحتی کاربر بر روی دسته تردمیل قرار دارد و جایی برای قرار دادن قمقمه آب در دستگاه تعبیه شده است.

ضربه گیر Air Shock موجود در دستگاه از فشار و آسیب رسیدن به زانو ها و کمر در حین تمرین جلوگیری می کند. تردمیل پروفرم 650 شیب برقی که تا 10 درجه قابل تنظیم است دارد و وزن آن 95 کیلوگرم است که به دلیل وجود چرخ در زیر آن جا به جایی دستگاه امکان پذیر است. ابعاد تسمه تردمیل 140*51 سانتی متر است.
 
ابعاد دستگاه 145*90*183 سانتی متر است که قابلیت تاشوندگی دارد و در صورت کمبود فضا می توان آن را جمع کرد که البته نصب مجدد آن بوسیله جک گازی صورت می گیرد. قدرت موتور تردمیل 2.25 اسب بخار است که تا وزن 136 کیلوگرم را تحمل می کند و نهایت سرعتی که ارائه می دهد تا 18 کیلومتر است. این تردمیل گیره ایمنی دارد.

تردمیل پروفرم Pro 1000

 تردمیل پروفرم Pro 1000 دارای ورودی mp3 می باشد. این تردمیل قابلیت آن را دارد که شما بتوانید به گوشی های هوشمند خود متصل شوید و از امکانات و برنامه های آن در زمان ورزش استفاده کنید. این تردمیل آمریکایی ابعاد 151*94*203 سانتی متر دارد و شیب این تردمیل تا 12 درجه قابل تنظیم است.

این تردمیل ضربه گیر Cushioning و Proshok دارد. نمایشگر 6 اینچی LCD دارد. نهایت سرعت این دستگاه 20 کیلومتر در ساعت و ابعاد تسمه این تردمیل 51*153 سانتی متر است. این دستگاه دارای 22 برنامه از پیش تعیین شده است.
 
این تردمیل فن خنک کننده CoolAire دارد. این تردمیل دارای موتور 2.75 اسب بخار DC می باشد و حداکثر وزنی که این تردمیل می تواند تحمل کند تا 150 کیلوگرم است. این دستگاه قابلیت تاشوندگی که این دستگاه دارد به شما کمک می کند تا در صورتی که به تردمیلی نیازی نداشتید آن را جمع کنید. در زیر پایه های این تردمیل چرخ برای جابه جایی نیز تعبیه شده است. گیره ایمنی تردمیل باعث می شوند اگر زمانی تعادل شما به هر دلیلی بهم خورد، موتور دستگاه خاموش شود و شما دچار آسیبی نشوید.
صفحه قبل 1 صفحه بعد